Co zde uvidíte

ALMiG Kompresory s.r.o

Společnost ALMiG Kompresory s.r.o., dodavatel špičkové technologie stlačeného vzduchu pro průmysl, dceřiná společnost německého výrobce ALMiG, představí tři kompresory ze své široké nabídky:

SCROLL
Zástupce řady spirálových kompresorů ALMiG, které jsou schopny dodávat 100% OIL FREE stlačený vzduch v rozsahu 0,41–1,64 m³/min při max. provozním tlaku 8 bar. Díky extrémně nízké hlučnosti 57 dB(A) je vhodný i pro instlalaci přímo na pracovišti.

COMBI
Celá kompresorová stanice v jednom zařízení na ploše 1 m² – to je řada COMBI. Šroubový kompresor je v protihlukovém krytu namontován na vzdušníku, společně s integrovanou sušičkou a dvoustupňovou filtrací zajišťuje spolehlivou dodávku vzduchu ve výkonech 0,27–3,34 m³/min. Kvalita vzduchu splňuje třídu 1.4.1 dle ISO 8573-1.

LENTO
100% OIL FREE stlačený vzduch v rozsahu 1,1-19,5 m³/min. maximálně efektivně a spolehlivě Vám dokáže zajistit řada kompresorů LENTO. Tyto jednostupňové šroubové kompresory využívají unikátní technologii nástřiku vody do kompresního prostoru, čímž je zajištěna nízká teplota a vysoká účinnost komprese. Tyto kompresory jsou vhodné pro všechna odvětví průmyslu, kde je kladen maximální důraz na kvalitu vzduchu a spolehlivost dodávky.

Alvey Manex a.s.

Kompletní řešení na klíč: Paletizace | Roboty | Dopravníky | Servis

Uvažujete o zefektivnění procesů ve výrobě či skladu? Přijďte si prohlédnout manipulační systémy Alvey Manex. Rádi s Vámi prodiskutujeme plánované projekty. Těšíme se na Vás.

Chcete-li si sjednat schůzku v předem stanovený čas, kontaktujte v předstihu našeho zástupce: Martin Košťálek, obchodní manažer, mobil: 725 387 729.

Exponát 1: Kolaborativní robot UR3
Tato robotická ruka zásadně posouvá současné hranice robotiky. Díky integrovaným senzorům se robot při jakékoli kolizi automaticky zastaví a odpadá potřeba bezpečnostních prvků. Pomocí kolaborativních robotů dnes dovedeme automatizovat pracoviště, na kterých včera byla automatizace nemyslitelná.

Exponát 2: Paletizační linky ve virtuální realitě
Ukázky budou zahrnovat jak menší systém se 2 robotickými paletizátory kartonů, tak rozsáhlou linku s konvenčními paletizátory a víceúrovňovým dopravníkovým systémem.

B+R automatizace, spol. s r.o.

Přijďte si na stánek B&R prohlédnout uvádění průmyslu 4.0 do praxe. K vidění bude revoluční dopravníkový systém ACOPOStrak, který jako první na světě umožňuje masovou výrobu individualizovaných výrobků tzv. „batch size one“. Díky větvení a slučování v plné rychlosti, libovolné topologii a vysoké dynamice jde o ideální řešení k transportu potravinářských výrobků.

Orange Box – řešení pro sběr dat ve stávajících provozech vám pomůže získat lepší přehled o výrobě a zvýšit OEE.

Dále bude na stánku k vidění ukázka robotiky, moderního průmyslového řízení a komunikací včetně OPC UA.

ACOPOStrak
Flexibilní dopravní systém pro maximální efektivitu výroby, který výrazně zjednodušuje individualizaci sériové výroby se představí na veletrhu SALIMA 2018 v Brně.

ACOPOStrak, jako první na světě umožňuje masovou výrobu individualizovaných výrobků tzv. „batch size one“. Díky větvení a slučování v plné rychlosti, libovolné topologii a vysoké dynamice jde o ideální řešení k transportu potravinářských výrobků.

Video o produktu naleznete na YouTube pod názvem ACOPOStrak: Ultimate Production Effectiveness (https://www.youtube.com/watch?v=NDT0cJW6vEw)

KROPF SOLUTIONS

Společnost Kropf Solutions, systémový integrátor v oblasti průmyslové automatizace, představí dvě významné oblasti nasazení systému zenon:

  • možnosti systému zaměřené na výrobce strojů a OEM partnery pro vytváření moderních, uživatelsky přívětivých rozhraní pro ovládání strojů (viz. reference Krones, KHS, Sidel)
  • schopnosti systému pro zasíťování technologických linek a sběr dat z výrobních procesů s podporou napojení na měření energetických spotřeb, s následným vyhodnocením a vhodnou prezentací pomocí moderních technologií.

Murrelektronik CZ, spol. s r.o.

Společnost představí produkty s mnohostranným využitím v oblasti Food &Beverage, které plní vysoké nároky právě tohoto speciálního průmyslového odvětví pro snížení nákladů a zvýšení konkurenceschopnosti.

K vidění bude:

  • Konektorový program pro potravinářskou techniku
  • Sběrnicový systém Cube67 HD
  • Pasivní sdružovací box MVP12 Stell
Rital

Rittal Czech, s.r.o.

Na veletrhu Salima Rittal Czech představí vyspělé systémové řešení pro hygienickou výrobu v potravinářském průmyslu.

  • PC skříň v provedení hygienického designu (HD)
  • Kompaktní HD skříň
  • HD příslušenství
  • Rozváděčová skříň TS8 s vnitřní instalací (LED, střešní ventilátor a jiné)

SMC Industrial Automation CZ s.r.o.

SMC předvede technologie, které mění průmysl a to na společné expozici se společností B&R. K vidění bude transformace dat z výroby do reálných inovačních technologií. Dále pak komplexní řešení pro měření, záznam a vyhodnocení všech relevantních spotřeb nejen elektrické energie. Seznámit se můžete s efektivnějším a ekonomičtějším využíváním pneumatických prvků a možnostmi snížení energetické náročnosti samotné výroby stlačeného vzduchu.