Partneři

ALMiG KOMPRESORY s.r.o.

ALMiG znamená Automatische Luftpumpen – Made in Germany a je jednou z vedoucích společností se systémy stlačeného vzduchu s dlouhou historií, dodávající premiové výrobky v sektoru stlačeného vzduchu. Společnost ALMiG vznikla ze společnosti z dlouhou tradicí, jejichž výrobky v oboru stlačeného vzduchu byly vždy symbolem kvality, pokroku a ohledu na potřeby zákazníků. Nenabízíme samozřejmě pouze kompresory, ale také příslušenství, které se odvíjí od samotné instalace u zákazníka. Jsou to především vzdušníky a to včetně odsavače, sušičky stlačeného vzduchu, předfiltry a koncové filtry. Dále nabízíme příslušenství, které lze napojit na naše kompresory, zvláště pak Cyklonové odlučovače, sloužící k odstranění zbytkové vody ze stlačeného vzduchu.

www.almig.cz

Alvey Manex a.s.

Alvey Manex se specializuje na zakázkové projekty v oblasti průmyslové automatizace. Dodáváme konvenční i robotické paletizátory, depaletizátory, dopravníky palet, dopravníky kusového zboží, automatické skladové systémy a další zařízení, doplněná o vlastní softwarové řešení Maestro+. Naše řešení na klíč zahrnují kompletní služby od návrhu, výroby a instalace až po servis po celou dobu životnosti zařízení. Široké portfolio vlastních produktů, znalost zařízení jiných výrobců a profesionální řízení projektů zaručují dodání kompletních systémů dle dohodnutého časového plánu a rozpočtu.

www.alvey.cz

B+R automatizace, spol. s r.o.

„Perfection in automation“ aneb dokonalost v automatizaci znamená také to, že všechny své znalosti a kreativitu zaměřujeme na vývoj výrobků, které stanovují inovační trendy. Tohle motto převádíme na realitu tím, že zákazníkům nabízíme úplná automatizační řešení s maximální flexibilitou a úsporností. Od upravených výrobků po velkosériovou výrobu se zaměřujeme na vyhovování potřebám svých zákazníků.

www.br-automation.com

Kropf Solutions

Jsme experti na HMI/SCADA systém se sídlem v hornofranckém městě Oberkotzau a dvěma dalšími sídly v České republice a Maďarsku. Kolem 50 zaměstnanců podporuje více než 100 renomovaných zákazníků z oborů automobilového průmyslu, spotřebního zboží, potravin a pochutin a konstrukce strojů a zařízení.

www.kropf-solutions.com

Murrelektronik CZ, spol. s r.o.

Společnost Murrelektronik nabízí široký sortiment produktů pro zajištění spolehlivého napájení strojů a zařízení, modulů pro zpracování signálů, signalizačních a propojovacích jednotek, jednotek vzdálených vstupů a výstupů jak pasivních, tak i aktivních pro průmyslové sběrnice a velké množství variant propojovací kabeláže a konektorů.

www.murrelektronik.cz

Rital

Rittal Czech, s.r.o.

Společnost Rittal Czech, s.r.o. je dceřinou společností Rittal GmbH& Co. KG, předního světového poskytovatele systémových řešení pro výrobu rozváděčů, rozvod proudu, průmyslovou klimatizaci a IT infrastrukturu, včetně softwaru a služeb. Řešení společnosti Rittal nacházejí uplatnění ve všech oblastech průmyslu, včetně strojírenství, oblasti výroby nápojů a potravin, IT a telekomunikací.

www.rittal.com

SMC Industrial Automation CZ s.r.o.

SMC je globálním lídrem trhu v oblasti průmyslové automatizace s pneumatickými a elektrickými systémy. Standardní portfolio zahrnuje 12 000 prvků s více než 700 000 variantami, od úpravy stlačeného vzduchu, přes ventily, pohony a elektronické prvky, až po prvky pro vakuum, což umožňuje vyhovět i nejnáročnějším požadavkům automatizace. Společnost SMC byla založena roku 1959 v Tokiu, v Japonsku, jako výrobce filtrů a filtračních vložek ze spékaného bronzu. Nepřetržitý vývoj pneumatických prvků až k sofistikovaným řešením průmyslové automatizace zajistilo SMC celosvětový úspěch. Důkazem je podíl 30% na globálním a 65% na Japonském trhu.
SMC, s hlavním sídlem v Tokiu, má celosvětově přes 400 poboček v 82 zemích na 5 kontinentech. Přes 4 800 prodejních techniků je připraveno poskytnout špičkové poradenství a technickou podporu našim zákazníkům. SMC představuje unikátního globálního dodavatele. Tři roky po sobě bylo SMC zařazeno v magazínu Forbes mezi 100 nejvíce inovativních společností na světě. Díky 35 výrobním závodům a husté prodejní síti garantuje SMC vysokou pružnost dodávek kvalitních a inovativních prvků po celém světě.

www.smc.eu

Urpiner

Partner expozice a vítěz European Beer Star 2017.

www.urpiner.eu